Léto 2021 – Petr se skupinou přátel, Celkové hodnocení: 100%

Tady absolutně není co vytknout. Od prvního kontaktu s paní majitelkou až po odjezd. Skvělá domluva, paní majitelka vstřícná, ochotná. Chata pěkná, na samotě, nic nám zde nechybělo, vyžití i pro děti. Byli jsme moc spokojeni a děkujeme za příjemný pobyt

Léto 2021 – Jana a Martin s rodinou

Celkové hodnocení: 100%
Jestli váháte, tak neváhejte 🙂 Tak nějak musí vypadat ráj a dobří lidé jsou balzám.
Určitě by jsme se chtěli vrátit

Helena Gazurová s více rodinami
Celkové hodnocení: 100 %
Plusy: Krásná stylová chalupa na jednom z nejkrásnějších míst, na jakém jsem kdy byla. Pro milovníky přírody pohlazení na duši. Byli jsme s malými dětmi, na konci pobytu děti nechtěly odjet domů a chtěly se tam přestěhovat, to asi mluví za vše

Helena s rodinou
Celkové hodnocení:  100%
Plusy: – poloha ubytování, okolí, ubytovací prostor, materiály, energie místa, chování majitelů, ochota, všechno. 🙂

Kateřina s více rodinami
Celkové hodnocení: 100%
Plusy: Úžasné ubytování s nádhernými výhledy. Možnost vycházek a výletů v okolí. Pohodoví majitelé. Přátelské prostředí. Byli jsme všichni maximálně spokojeni. Doporučujeme všemi deseti.

Katka s rodinou
Celkové hodnocení: 100%
Plusy: Fantastický relax. Krásná příroda. Ubytování skvělé, veškeré vybavení, čistota, zázemí pro děti. A milá paní domácí. Luxus pro milovníky klidu, přírody a relaxace. Moc doporučuji. Maximální spokojenost.

Markovi s více rodinami
Celkové hodnocení: 100%
Plusy: Úžasné místo s možností nádherných výletů, překrásná chalupa, bezvadní, komunikativní a moc milí majitelé. Krásný zážitek, moc rádi bychom se vrátili a děkujeme!!

Adresa Valašská Bystřice 785 756 27 Kontakt Jiříčková Tel.: +420 725 951 239 Email: leen.jiir@gmail.com